Nasıl Ödeme Yaparım?

Valorant Elo Boost Türkiye olarak verdiğimiz hizmetlerin karşılığı için belirlediğimiz tutarları ödeyebileceğiniz pek çok seçenek bulunmaktadır. Sizlere vereceğimiz hizmetin kalitesini artırmak adına sürekli yeni ödeme sistemleri eklemekteyiz.

Öncelikle üst kısımda menüden Boost Satın Al kısmına tıklayarak oraya geçiş yapalım. Ardından karşınıza gelecek üç seçenekten birisini seçin. Yerleştirme/placement maçları, valorant elo boost veya Immortal/Radiant sıralamanızı yükseltmek için KP boost seçenekleri mevcuttur.

Hangi hizmeti almak istiyorsanız o kısmın “ürün sayfası” butonuna basarak bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Bu kısımda sizden mevcut rütbenizi, mevcut kp puanınızı ve hedef rütbenizi isteyecektir. (Satın alacağınız hizmete göre istenen bilgiler değişiklik gösterebilir.) Bu bilgileri seçerek doldurduktan sonra alt kısımda size mevcut fiyat gösterilecektir. Eğer direkt olarak web sitesinden kredi kartı/banka kartı veya diğer kartlarınızla ödeme yapmak istiyorsanız satın al butonuna tıklayarak doğrudan web sitemiz üzerinden satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer site üzerinden belirlenen fiyatı kart bilgilerinizi girmeden ödemek istiyorsanız; eft/havale/ininal/papara veya diğer metodlarla bizlere göndermek istiyorsanız burada en alt kısımda bulunan barkod/iban numaralarına belirlenen tutarı gönderebilirsiniz.

Ödeme Yaptım, Peki Ya Sonra?

Ödemenizi tamamlamanızın ardından, ödemeyi yaparken belirttiğiniz eposta adresine bir mail gelecektir. Bu mailin içerisinde siparişinizin işleme alındığı yazar. Bu maili aldıktan sonra lütfen hızlıca hesaptan oturumu kapatarak çıkış yapalım. İşlem tamamlanmadan hesaba giriş yapmaya çalışmayalım, boostun uzamasına hatta iptal olmasına bile sebep olabilir.

Peki işlemin tamamlandığını nasıl anlayacaksınız? Bunun için de bir çözüm bulduk. İşlemin tamamlanmasının ardından eposta adresinize “Siparişiniz Tamamlandı” başlığıyla bir mail gelecek. Bu mail geldikten sonra gönül rahatlığı ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Ayrıca unutmadan! Sipariş tamamlandı mailinin içerisinde sizden istediğimiz birkaç şey var, lütfen dikkatlice okuyun ve istenenleri yerine getirerek maili yanıtlayarak bize eposta ile geri dönüş sağlayın. Aklınıza takılan her şey için sağ alttan canlı desteğe bağlanabilir, whatsapp veya instagram üzerinden bizlere soru sorabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Valorant Elo Boost

Hesap Bilgileri:

Papara Numaramız: 8033358852

İninal Kart Barkod Numaramız: 4001300023689

EFT Havale yapmak için canlı destek, whatsapp veya instagram üzerinden mevcut banka bilgilerimizi sorabilirsiniz.

Valorant Boost Ödeme Yöntemleri

Merhaba değerli ziyaretçimiz,

Bu makalede ödeme işlemi hakkında sizi bilgilendireceğim.

PayTR, dünyanın en üst düzey veri güvenliği standardı olan PCI DSS sertifikası ve alanında tecrübeli personeli ile hem mağazaların ödeme güvenliğini hem de mağaza müşterilerinin kart güvenliğini sağlamaktadır. Böylece PayTR kullanan mağaza (Valorant Boost Türkiye) sahipleri güvenlik konusunda altyapı oluşturmak ya da ek personel için harcama yapmak zorunda kalmazlar.

PayTR’da Sahtecilik Önleme (Fraud) özellikli hizmetler sunulmaktadır. Altyapımız sahteciliğe (fraud) karşı sektör bazında çok sayıda filtreler ile geliştirilmiştir. Ayrıca yapılan tüm ödemeler sahtecilik izleme personelimiz tarafından kontrol edilmekte ve şüpheli durumlarda işleme onay verilmemektedir.

PayTR, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerinizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. Böylece PayTR, müşterilerinizin ödeme yaparken oluşabilecek endişelerini azaltmakta ve ödeme dönüşüm oranınızı artırmaktadır.

Yukarıda görmek üzere olduğunuz gibi bizde PayTR kullanmaktayız. Bu yüzden bir şüpheniz olmasın. Ödeme yöntemlerine gelince ise;

Ödeme Yöntemleri
Ödeme Yöntemleri

Valorant Boost Ödeme Yöntemleri bunlardan oluşmaktadır. Daha fazla sorunuz var ise bizimle iletişime geçiniz. ( WhatsApp , İnstagram , Mail , Canlı Destek )

Valorant Boost Ödeme Güvenliği

PayTR Sanal POS ve ödeme çözümleri, sadece bir ödeme/tahsilat aracı değildir. Aynı zamanda güvenlik konusunda gelişmiş PCI DSS uyumlu teknik altyapısı ve alanında tecrübeli personeli ile PayTR hem mağazaların ödeme güvenliğini hem de mağaza müşterilerinin kart güvenliğini sağlamaktadır. Böylece PayTR kullanan mağaza (https://www.trvaloranteloboost.com) sahipleri güvenlik konusunda altyapı oluşturmak ya da ek personel için harcama yapmak zorunda kalmazlar.

PayTR, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerinizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. Böylece PayTR, müşterilerinizin ödeme yaparken oluşabilecek endişelerini azaltmakta ve ödeme dönüşüm oranınızı artırmaktadır.