Valorant Türkiye Hizmet Şartları, Trvaloranteloboost.com üzerinden sipariş oluşturup ödeme yapan veya dolaylı yolla mevcut ürünlerden satın alan her kişi tarafımızca düzenlenmiş olan aşağıdaki satış sözleşmesinin tüm maddelerini eksiksiz olarak herhangi bir uyarı olmadan okumuş ve kabul etmiş sayılır.

1 – Konu

Sözleşmenin konusu, SATICI’nın, ALICI’ya satışını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun-Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin kapsamaktadır.

2 – Taraflar

2.1 – Satıcı Bilgileri

VALORANTB, trvaloranteloboost.com sitesinin yönetimidir. Kısaca SATICI olacak anılacaktır.

2.2 – Hizmet Veren Bilgileri

VALORANTB tarafından hizmetin problemsiz tamamlanması adına atanmış kişidir. Kısaca BOOSTER olarak anılacaktır.

2.3 – Alıcı Bilgileri

Müşteri olarak trvaloranteloboost.com sitesinde mevcut ürün ve hizmetleri satın alan kişi. Belirtilen kimlik bilgileri ve iletişim bilgileri esas alınır. Kısaca ALICI olarak anılacaktır.

3 – Sözleşme Konusu Hizmet Bilgileri

Hizmetin türü, varsa adedi, satış bedeli, ödeme şekli ve siparişin verildikten itibaren tüm detaylarını içeren bilgilerden oluşmaktadır.

4 – Genel Hükümler

4.1 Sorumluluk Reddi:

VALORANTB olarak, oyun veya diğer şirketlerle hiçbir bağlantımız bulunmamaktadır. Diğer kuruluşlar/şirketler ile aranızda yaşanacak veya yaşanmış problemler ile ilgili olarak VALORANTB sorumlu tutulamaz.

4.2 Kullanıcı Sorumluluğu:

ALICI; sitenin bir kısmında, veya diğer platformlarımızda(sosyal medya vs.) genel ahlak veya kanuna aykırı, 3. kişileri rencide edecek, saldırgan, yanlış yönlendirme, pornografik, kişilik haklarını ihlal eden, telif haklarına aykırı paylaşımlarda bulumayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur. VALORANTB Bu konu hakkında yasal süreç başlatma hakkını kendinde saklı tutar.

4.3 Genel Güvenlik:

ALICI, teslim ettiği hesabın güvenliğinden kendisi sorumludur. Sitemizde işleme alınan bir hesapta işlem sonrasında oluşabilecek hiçbir problemden VALORANTB yönetimi sorumlu tutulamaz.

5 – Fikri Mülkiyet ve Telif Hakları

Sitemizde bulunan logo, tasarım, patent logo ve marka içeriği ve tüm fikri mülkiyet hakları VALORANTB yönetimine aittir. Burada veya diğer platformarda bulunan, yukarıda belirtilen bilgiler hiçbir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve izinsiz kullanılamaz.

6 – Sözleşmede Yapılabilecek Değişiklikler

VALORANTB bu sözleşmenin herhangi bir maddesini, bir kısmını veya tamamını, ayrıca sunulan ürün ve hizmetler üzerinde açıklamaya gerek duymadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

7 – İptal & İade Koşulları

7.1 İşlemin İptali ve İadesi:

Doğrudan web sitemizden alınan veya dolaylı yoldan alınan ancak henüz BOOSTER atanması yapılmamış bütün işlemlerde ALICI’nın siparişi iptal ve iade alma hakkı mevcuttur, fakat ALICI, atama yapılmış ve başlanmış bir siparişin iptal veya iadesini talep ederse geri ödeme yapılacak tutar ve iadenin gerçekleşmesi ile alakalı SATICI ile anlaşmak durumundadır. ALICI’nın, SATICI’nın belirteceği duruma (iade veya iptal etmeme) ve uygun gördüğü iade ücretine itiraz hakkı yoktur.

7.2 İşlemin Tamamlanma Süresi:

Hizmet olarak alınacak ürünlerin tamamlanma süreleri o günlük işlem yoğunluğuna göre belirlenen ortalama sürelerdir. İşlem süresi aşılırsa, ALICI herhangi bir hak talebinde bulunamaz.

7.3 Ters İbraz:

Platformdan satın alınan, kartıyla veya diğer yollarla yapılan alışverişlerde hesapta işlem devam ediyorken ya da işlemin bitişinin ardından ALICI’nın haksız şekilde ters ibraz açması, bankasının ödemeyi geri çekmesi veya ödemenin iptal edilmesi sonucunda ALICI’nın hesabının başına gelecek olan hiçbir sorundan VALORANTB yönetimi ve sitemiz sorumlu tutulamaz.

8 – Ara Hükümler

8.1 Karakter Seçimi:

Platformlarımızdan alınan, özellikle karakter belirtilen işlemlerde imkan olduğu sürece belirtilen karakterlerle oynanır, yine de olası bir oyun içerisindeki kaybı önlemek adına BOOSTER farklı tercihler yapabilme hakkına sahiptir. ALICI bu durumda bir hak talebinde bulunamaz.

8.2 VALORANT Duo Boost:

BOOSTER, işleme girdiği ALICI’nın bilerek veya bilmeden olması fark etmeksizin, işlemi tamamlayabilmek adına yeterli seviyede oynayamadığına kanaat getirir ve gerekli kanıtları gösterirse işlem direkt olarak SOLOQ Elo Boost sipariş türüne geçer. ALICI işlemin bu şekilde tamamlanması konusunda zorluk çıkarırsa işlem iptal edilir ve ALICI hak talep edemez.

Aynı şekilde ALICI vakit bulamazsa, çok az oyun oynadığı tespit edilirse, gerekli vakti ayırmaz boost işlemini yarıda bırakırsa, hesapta BOOSTER ile birlikte olmadan; harici oyun atarsa işlem tamamen iptal edilir, veya yetkililerin insiyatifi doğrultusunda telafi maçları ayarlanabilir.

Valorant Türkiye Hizmet Şartları bunlardan oluşmaktadır. Aklınızda bir soru oluştu ise bize ulaşabilirsiniz. ( WhatsApp , İnstagram , Mail , Canlı Destek )